Сімейне право
logo
+380673979865 (WhatsApp, Viber, Telegram)
Адвокат з розлучень
Адвокат з розлучень
Найчастіше люди розлучаються через те що не сходяться характерами, пияцтво або зради. Якщо в сім'ї є діти, які не досягли 18 років, то розлучення може затягнутися на роки. Особливо складно досягти згоди в питанні поділу спільного майна та виховання дітей. Часто, суперечки по цим питанням, перетворюють відносини між колишнім подружжям в справжню "війну". Особливо складно приймати рішення людині яка не підготовлена, не розуміє нюансів шлюборозлучного процесу і не вміє відстоювати свої інтереси в суді, тут потрібен адвоката з розлучень. Адвокат, що спеціалізується у даній тематиці, має всю повноту необхідних знань, він допоможе вам відстояти свою позицію.

Юрконсультація по розлученню

У ситуації, коли розлучення не уникнути, важливо не йти на поводу у почуттів, і не робити дурних вчинків. Щоб уникнути можливих помилкових дій на будь-якому з етапів процесу розлучення, важливо відразу проконсультуватися з професіоналом. Адвокат по сімейним розлучень з'ясує ситуацію, що склалася і дасть грамотну пораду, як вам діяти у вашому становищі згідно з буквою закону, з урахуванням ваших інтересів. Неважливо, яка зі сторін звернулась до фахівця, ви в будь-якому випадку отримаєте відповіді і слушні поради.
Варто врахувати, що за обопільного бажання обох з подружжя розлучитися, саме розлучення може відбуватися за спрощеним варіантом. Для розлучення в такій ситуації, треба звернутися в:
  • РАЦС (згідно зі ст. ст. 104-106 Сімейного кодексу України);
  • або суд.

Детальніше про розлучення в РАЦСі або или розлучення в Суді можна ознайомитися в нашій окремій статті перейшовши за посиланням.
Але навіть коли між подружжям є згода, і в родині немає дітей молодше 18 років, можуть виникнути деякі ситуації щодо розподілу майна. Тому важливо залучити адвоката з розлучень, який гарантує відсутність тривалих суперечок і допоможе розлучитися згідно з українським законодавством.

Розлучення в судовому порядку

Юристи з розлучень вам знадобляться в разі наявності в сім'ї дітей, які не досягли 18 років, таке розірвання шлюбу здійснюється тільки через суд. Процедура спрощується при обопільній згоді та наявності компромісу, але таке буває рідко. Якщо один з подружжя не згоден розлучатися, то згідно зі ст. 110, 112 СК України розлучення здійснюється виключно в суді. У такій ситуації вам обов'язково потрібен адвокат, розлучення ускладнюється, тому що крім юридичних нюансів важливу роль починає грати і процесуальна сторона.
Коли почнеться розгляд в суді, той, хто проти розлучення, буде з'ясовувати мотиви, що спонукали іншу сторону подати на розлучення. Це дійсно важливо для досягнення необхідного результату, тому що від мотивів залежить не тільки, з ким житимуть діти, а й періодичність побачень. У такій ситуації адвокат повинен надати суду докази, що підтверджують мотив для розірвання шлюбу. Найчастіше таку позицію відстоює жінка, тому що при наявності дітей на неї покладено тягар по їх вихованню.
Ситуації різні, з цієї причини загальну пораду надати неможливо. А професіонал допоможе знайти вихід навіть із самої складної ситуації. Досить звернутися до професійного адвоката в Києві і передати повноваження для захисту ваших інтересів в судовому процесі.

Поділ майна подружжя при розлученні

Згідно із законом, майно, нажите подружжям, за весь час спільного проживання ділиться навпіл. У законодавстві України є відповідна стаття (ст. 60, 63 СК України). Цей норматив і породжує головні суперечки, так як в рідкісних випадках подружжя несли однакові витрати на покупку товарів. Тоді важливо, на чиєму боці буде адвокат, який займається безпосереднім розподілом майна, тому що є багато ситуацій, коли майно, прибане після шлюбу одним з подружжя, за власні гроші ділиться навпіл.
Такий поділ майна є причиною тривалих суперечок в судах, тому що суд має право змінити розміри часток подружжя в залежності від їх фінансових вкладень. Ви вважаєте, що поділ майна в рівних частках є несправедливим, і це буде не чесним розлученням, адвокат вам обов'язково стане в нагоді. Судові суперечки тривають також і через те, що подружжя ділить не тільки частки, в більшості ситуацій доводиться ділити не тільки майно і фінанси, а й визначати компенсації за активи, розділити які неможливо фізично. При цьому часто майном є нефінансові активи, в таких ситуаціях вам просто необхідна людина спеціалізується на розподілі майна.

Отримати допомогу в розірванні шлюбу можна у наших Адвокатів. Замовити повністю ведення справи або окремо заяву можна через наш сайт - за телефоном або через форму замовлення послуг на нашому сайті https://www.yurdopomoga.com.ua.
Будемо раді допомогти.

Швидке замовлення розірвання шлюбу

Позовна заява
700 грн.
Ознайомлення з документами
Консультація та судова стратегія
Складання позовної заяви
Квитанція для сплати судового збору
Преміум
12000 грн.
Консультація та судова стратегія
Ведення справи в суді за дорученням
Всі судові засідання
Отримання рішення судуСфери діяльності

Графік роботи

Пн. - П'ят. 9:00 - 19:00
Сб. 10:00 - 18:00
Нд. вихідний

Адреса

04210, м. Київ,
вул. Оболонська Набережна,
буд. 15, корп. 5, кв. 8

+38 067 3979865 (WhatsApp, Viber, Telegram)
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.