Сімейне право
logo
+380673979865 (WhatsApp, Viber, Telegram)
Розлучення без згоди одного з подружжя
Розлучення без згоди
Після укладення шлюбу подружнє життя може не скластися так як того хотілося б. В цьому випадку єдиний вихід може бути в оформленні розлучення. Але що робити якщо один з подружжя так не вважає? Чи можливо розлучитися якщо друга половина не хоче розлучатися, не дає згоди на розлучення або не хоче брати участь в процесі?

Чи можливо розлучитися без згоди другого з подружжя?

Відповідно до Законодавства України, а саме стаття 24 Сімейного Кодексу Добровільність шлюбу - шлюб може бути тільки добровільний і примушення до укладення шлюбу і знаходженню в шлюбі не дозволяється.
Без сумніву розлучення без згоди або участі однієї зі сторін можливе. Головні труднощі в тому щоб надати юридичну форму вашому бажанню. Тут потрібен час і зусилля, але в підсумку результат може бути досягнутий.

Де оформити розлучення без згоди одного з подружжя

Розлучення без згоди одного з подружжя обов'язково повинно бути оформлене в Суді, за винятком кількох окремих випадків. Потрібно звернутися до суду за місцем прописки (реєстрації місця проживання) другого з подружжя або в деяких випадках за своїм місцем прописки (реєстрації місця проживання).
Розлучення в РАЦСі без згоди та участі однієї зі сторін неможливе.

Як оформити розлучення в Суді?

Розлучення в Суді оформляється у вигляді рішення Суду про розірвання шлюбу. Суд приймає рішення за результатом розгляду судової справи про розірвання шлюбу. Щоб отримати рішення потрібно добитися винесення рішення в ході судового процесу про розірвання шлюбу.

Як почати розлучення в Суді?

Щоб почати судову справу про розірвання шлюбу потрібно сплатити судовий збір, підготувати позовну заяву про розірвання шлюбу та подати її на розгляд до Суду.
У разі розірвання шлюбу з чоловіком чи дружиною які не дають згоду на розлучення особливу увагу потрібно приділити підготовці позовної заяви та судової стратегії. Щоб уникнути неприємних несподіванок слід заздалегідь передбачити всі варіанти розвитку подій і продумати свою поведінку в суді.

Судовий процес про розірвання шлюбу

Після подачі позовної заяви, її розглядає Суд і в разі правильного оформлення з дотриманням Законодавства України відкриває судову справу, та через деякий час призначає дату першого судового засідання.
У разі коли друга сторона проти розірвання шлюбу, засідань буде кілька через те, що Відповідач буде поводити себе одним з двох варіантів:
  • 1 не приходити на судові засідання;
  • 2 на виклик Суду прийде на засідання, але висловиться проти розлучення.

Якщо Відповідач не буде приходити на засідання, то Суд буде переносити засідання кілька разів, після чого винесе Заочне рішення. Зазвичай чотирьох засідань досить.
Якщо Відповідач братиме участь в розгляді і висловиться проти розлучення, то це буде рівнозначне тому, що він проситиме термін для примирення. Не призначати термін для примирення причин немає, тому він призначається завжди в таких випадках на прохання однієї зі сторін. Термін для примирення становить від 1 до 6 місяців. Після закінчення терміну для примирення якщо Позивач буде наполягати на розірванні шлюбу, Суд винесе рішення про розірвання шлюбу.

Отримання рішення Суду про розірвання шлюбу

Після того як суддя виніс рішення про розірвання шлюбу, потрібно термін для набрання рішенням законної сили. Це термін на подачу Апеляції. Без цього терміну рішення не має законної сили. Офіційна дата розлучення - це дата закінчення терміну для набрання законної сили, про що буде написано в рішенні.
После того как решение набрало законної сили, его можно получить в Канцелярии Суда.

Ви можете замовити частково або повністю ведення справи про Розірвання шлюбу. Доручити ведення справи про розлучення досвідченим фахівцям в юридичній сфері можна на нашому сайті https://www.yurdopomoga.com.ua.
Будемо раді допомогти.

Швидке замовлення розірвання шлюбу

Позовна заява
700 грн.
Ознайомлення з документами
Консультація та судова стратегія
Складання позовної заяви
Квитанція для сплати судового збору
Преміум
12000 грн.
Консультація та судова стратегія
Ведення справи в суді за дорученням
Всі судові засідання
Отримання рішення судуСфери діяльності

Графік роботи

Пн. - П'ят. 9:00 - 19:00
Сб. 10:00 - 18:00
Нд. вихідний

Адреса

04210, м. Київ,
вул. Оболонська Набережна,
буд. 15, корп. 5, кв. 8

+38 067 3979865 (WhatsApp, Viber, Telegram)
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.