Сімейне право
logo
+380673979865 (WhatsApp, Viber, Telegram)
Розлучення без присутності в суді і РАГСі
Розлучення без присутності подружжя в суді і РАГСі
Не завжди сімейне життя складається так як нам того хотілося. Значна частина укладених шлюбів виявляється розірваними в подальшому. У цих випадках, подобатися нам це чи ні, необхідно оформити розлучення відповідно до Законодавства України, оскільки факт знаходження в шлюбі накладає на нас зобов'язання і відповідальність, які можуть обмежувати наші права і можливості. Переважно це стосується майнових і батьківських прав.

Розлучення без присутності (розірвання шлюбу)

Розірвання шлюбу зазвичай може займати від 1 до 6 або навіть більше місяців. Також протягом цього часу процес вимагає докладання зусиль, роботи. Але що робити якщо немає часу займатися оформленням розлучення і вивчати тонкощі Сімейного Законодавства? Чи можливе розлучення без присутності? Прочитавши статтю до кінця Ви дізнаєтеся що це можливо, які є способи розлучення без присутності.

Розлучення без присутності в РАЦСі

Незважаючи на наявність Законодавства кожен РАЦС по своєму трактує закон. На практиці є розбіжності між позицією РАЦСів по відношенню до розлучень без присутності обох сторін або однієї з них. Залежно від регіону країни або навіть району одного міста, розлучення без присутності в РАЦСі може бути здійснене або Вам можуть відмовити пославшись на Законодавство.
У цих випадках можна вимагати письмову відмову і оскаржити таку відмову в суді. Це займе більше часу і зусиль ніж розлучення через суд або присутність в РАЦСі під час розірвання шлюбу, що робить такі дії позбавленими сенсу, чим вдало користуються державні органи, і не тільки в цій ситуації.
Процедура розлучення в РАЦСі складається з двох етапів розділених у часі приблизно одним місяцем:
  • 1 Подання заяви;
  • 2 Безпосередньо розірвання шлюбу з отриманням свідоцтва.

Детальніше процедура розлучення в РАЦСі описана в статті «Розлучення без дітей»
Найчастіша позиція РАЦСу по відношенню до розлучення без присутності однієї із сторін або обох, полягає в наступному. Від Вас вимагатимуть щоб кожна зі сторін хоча-б одного разу була присутня на будь-якому з етапів (на подачі заяви або на самому розірванні шлюбу). Тобто вам можна буде нотаріально завірити - або заяву в РАЦС про розірвання шлюбу і потім прийти в призначений день на саме розірвання. Або навпаки подати заяви особисто, а на розірвання передати нотаріально завірену заяву зі згодою на розлучення.
Передати заяву можна через чоловіка / дружину або через довірену особу, наприклад юристів нашої компанії. Також у нас ви можете замовити складання заяви на розлучення в РАЦС (подача), і заяви зі згодою на розірвання шлюбу в РАЦС (розірвання).

Розлучення без присутності у Суді

Порядок та способи розлучення в суді детально описані в матеріалах нашого сайту yurdopomoga.com.ua, наприклад в статті «Розлучення через суд»
Розлучення в суді складніше ніж розірвання шлюбу в РАЦСі та вимагає більше часу, а також досвіду роботи з судами. Воно застосовується у випадках якщо від шлюбу є неповнолітні діти. Або якщо немає згоди на розлучення однієї зі сторін. У цих випадках розлучитися через РАЦС неможливо.
Якщо необхідно розлучитися в суді, то ще більш актуальним є питання про витрати часу і зусиль, що докладаються. Не всі можуть відірватися від роботи для участі в судових засіданнях, подачі і отриманні необхідних документів. Також, для громадян що постійно проживають закордоном особливо складно приїжджати в Україну і вести судовий процес. Це ускладнюється розтягнутістю судового провадження в часі і неодноразовості необхідних виїздів до суду.
Якщо Ви хочете розірвати шлюб в суді то це також можна зробити без Вашої присутності. Представляти Ваші інтереси в суді можуть юристи нашої компанії. До того ж ви будете впевнені в грамотності юридичних рішень, які запропонують Вам, тому що вони засновані на багаторічному досвіді ведення судових справ про розірвання шлюбу.
Наші юристи зможуть оплатити судовий збір, подати Вашу позовну заяву в суд, стежити за призначеннями судових засідань, брати участь замість вас в судових засіданнях, подавати необхідні процесуальні документи, отримати готове рішення суду. Зможуть працювати з запереченнями відповідача, відстоювати Вашу позицію і Ваші права, вчасно відреагувати на несподівані повороти в справі, зустрічні позови якщо такі будуть.
Для цього достатньо укласти з нами договір і доручити ведення справи про розлучення. Та через деякий час отримати готове рішення суду про розірвання шлюбу, актовий запис про розірвання шлюбу буде внесено до електронного реєстру актів цивільного стану України в РАЦСі, з можливістю взяти Витяг з цього реєстру. Цих документів повністю вистачить щоб підтвердити розлучення на території України і навіть за кордоном.

Звертайтеся до нас і Ви отримаєте допомогу досвідчених фахівців.
Замовити позовну заяву на розлучення або повністю ведення справи про розлучення можна на нашому сайті yurdopomoga.com.ua

Швидке замовлення розірвання шлюбу

Позовна заява
700 грн.
Ознайомлення з документами
Консультація та судова стратегія
Складання позовної заяви
Квитанція для сплати судового збору
Преміум
12000 грн.
Консультація та судова стратегія
Ведення справи в суді за дорученням
Всі судові засідання
Отримання рішення судуСфери діяльності

Графік роботи

Пн. - П'ят. 9:00 - 19:00
Сб. 10:00 - 18:00
Нд. вихідний

Адреса

04210, м. Київ,
вул. Оболонська Набережна,
буд. 15, корп. 5, кв. 8

+38 067 3979865 (WhatsApp, Viber, Telegram)
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.