Сімейне право
logo
+380673979865 (WhatsApp, Viber, Telegram)
Зразок заяви на розлучення
Зразок заяви на розлучення
Ви шукаєте зразок заяви на розлучення в Україні? Чудово, в кінці тексту є малюнок зі зразком заяви на розлучення.

У цій статті '' Зразок заяви на розлучення в Україні '' хочу підказати, що Вам ще потрібно знати, щоб подати на розлучення в Україні.

Вибір суду. Назва суду до якого подається заява про розлучення.

Погляньмо на зразок заяви на розлучення. На початку заяви потрібно вказати назву суду. До якого суду Ви будете подавати позов про розірвання шлюбу? Позов варто подавати в суд першої інстанції, який відноситься до місця реєстрації відповідача. Назву потрібного суду досить легко знайти на Сайті судової влади України.

Сторони судової справи про розлучення.

Позивач

Подивимося на зразок заяви на розлучення. Далі потрібно вказати інформацію про позивача. Позивач - це Ви, той, хто подає в суд позовну заяву на розлучення.
Вкажіть інформацію про себе. У зразку заяви на розлучення обов'язково потрібно вказати Ваш ідентифікаційний номер (реєстраційний номер платника податків).
Також слід вказати свою адресу реєстрації місця проживання. За цією адресою суд направить Вам повістку (запрошення на судове засідання по розлученню). Якщо Вам зручніше отримувати повістку за іншою адресою - вкажіть іншу адресу для листування. У зразку заяви на розлучення, другу адресу краще виділити жирним шрифтом, щоб працівник суду не помилився з адресою, коли буде готувати для Вас повістку.
Також в зразок заяви на розлучення варто додати іншу інформацію, передбачену статтею 175 Цивільного процесуального кодексу України. У нашому зразку заяви на розлучення зазначено все що необхідно.

Відповідач

Далі, в зразок заяви на розлучення варто внести інформацію про відповідача. Відповідач - це той, до кого Ви подаєте позов.
Якщо Вам не відомий номер ідентифікаційного коду відповідача, або інша інформація - пишіть '' невідомо ''. Але зразок заяви на розлучення повинен обов'язково містити адресу реєстрації місця проживання відповідача. Це настільки важливо, що суд перевірить зазначені Вами дані - для цього буде направлений запит до адресного бюро. І якщо інформація не підтвердиться - суд поверне ваше позовну заяву.

Опис суті спору і обставин що супроводжують справу про розлучення.

У зразок заяви на розлучення також потрібно додати інформацію про те, як давно подружжя проживає окремо. Чи ведуть загальний побут і сімейний бюджет. Це важлива інформація. Адже суддя повинен зрозуміти, чи дійсно Ваш шлюб потрібно розірвати. Або ж подружжя можна спробувати примирити.
Якщо в сім'ї є спільні діти - внесіть інформацію про них в свій зразок заяви на розлучення.
Можна вказати з ким, на даний момент, проживають діти.

Додатки до заяви на розлучення.

Також важливо вказати актуальний перелік Додатків до заяви на розлучення. Якщо у Вас немає копії паспорта та ідентифікаційного номера чоловіка або дружини - видаліть його зі списку Додатків зразка заяви на розлучення в Україні.

Оплата судового збору за подання позовної заяви про розірвання шлюбу.

Але це ще не все. До двох екземплярів позовної заяви про розірвання шлюбу (які віддасте в суд) потрібно додати копії документів, зазначених у розділі '' Додатки ''. Але квитанцію про сплату судового збору прикріплюємо в оригіналі (копію залишаємо собі).
Нагадаю, що перед поданням позовної заяви до суду, потрібно сплатити судовий збір. Квитанцію про оплату докладаємо до позову.

Оформлення і подача заяви про розлучення.

Заповнений Вами зразок заяви на розлучення в Україні слід роздрукувати на принтері в 3х примірниках. Два примірника потрібно віддати до суду. А на третьому примірнику працівник суду повинен поставити відмітку і віддати Вам - цей документ буде свідчити, що Ви подали в суд позовну заяву про розірвання шлюбу.
Ми з радістю відповімо на Ваші питання, якщо вони ще залишилися.
Успіхів!

Автор: Устинова Олександра


Зразок заяви на розлучення

Зразок заяви на розлучення


Замовити позовну заяву на розлучення або повністю ведення справи про розлучення можна на нашому сайті yurdopomoga.com.ua

Швидке замовлення розірвання шлюбу

Позовна заява
700 грн.
Ознайомлення з документами
Консультація та судова стратегія
Складання позовної заяви
Квитанція для сплати судового збору
Преміум
12000 грн.
Консультація та судова стратегія
Ведення справи в суді за дорученням
Всі судові засідання
Отримання рішення судуСфери діяльності

Графік роботи

Пн. - П'ят. 9:00 - 19:00
Сб. 10:00 - 18:00
Нд. вихідний

Адреса

04210, м. Київ,
вул. Оболонська Набережна,
буд. 15, корп. 5, кв. 8

+38 067 3979865 (WhatsApp, Viber, Telegram)
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.