Сімейне право
logo
+380673979865 (WhatsApp, Viber, Telegram)
Розлучення без присутності
розлучення без присутності
Розлучитися без присутності в Україні можливо, але потрібно враховувати специфіку заходу.

Де відбувається розлучення

В залежності від обставин та ситуації, розлучення буде відбуватися в одному з наступних уповноважених органів:
  • РАЦС;
  • Суд.
В РАЦС (ЗАГС) розлучення можливе тільки якщо від шлюбу не було дітей. Також обидва з подружжя повинні бути згодні на розлучення.
В інших випадках - якщо є діти або один з подружжя не згоден на розірвання шлюбу, розлучення можливе тільки через суд.

Розлучення без присутності в суді

Розлучення в суді без присутності можливе, але так як це важливий судовий процес під час якого можливий розгляд інших пов'язаних питань, то уважно поставитися й контролювати його все ж потрібно. Щоб не отримати несподіваних результатів в рішенні суду, контролювати процес можна особисто або за допомогою представника.

Як ми ведемо справи про розлучення без вашої присутності в суді

Отже, розлучитися в суді можна особисто або за допомогою представника.
Перебуваючи за кордоном або не маючи часу займатися розлученням в суді, найкращим рішенням буде звернутися до нас за допомогою. Наша послуга «розлучення під ключ» працює наступним чином:
  • 1 Укладення договору на надання правової допомоги.
  • 2 Отримання копій документів по електронній пошті. З документів зазвичай надають копії паспортів, ідентифікаційних кодів, свідоцтво про шлюб і про народження дітей. Надати копії документів можна особисто в нашому офісі.
  • 3 Підготовка документів для підпису. Отримавши копії початкових документів, ми готуємо декілька заяв, які дозволять отримати рішення суду про розірвання шлюбу. Заява готується індивідуально виходячи з вашої ситуації, з ваших слів. Готові заяви надсилаються Вам для підпису через електронну пошту.
  • 4 Підписання документів. Підписати документи перебуваючи в Києві можна особисто в нашому офісі. Для тих же, хто знаходиться не в Києві для підписання заяв потрібно роздрукувати їх зі своєї електронної пошти, поставити підпис та надіслати нам поштою або за допомогою кур'єрської служби до Києва.
  • 5 Отримавши підписані заяви, ми відкриваємо справу в суді і ведемо її до отримання рішення суду. Беремо участь в судових засіданнях, інформуємо Вас про хід справи, отримуємо готове рішення суду.
  • 6 Готове рішення суду про розірвання шлюбу що набрало законної сили, Ви зможете забрати особисто у нас в офісі в Києві, або ми можемо відправити його на вашу адресу поштою або за допомогою однієї з міжнародних кур'єрських служб.

Розлучення без присутності в РАЦС

Повністю розлучитися без присутності в РАЦС не вдасться.
Розлучення в РАЦС складається з двох етапів - подача заяви та потім через деякий час безпосередньо саме розлучення.
Для розлучення в РАЦС потрібно подати заяву на розлучення в РАЦС. Ця заява складається з двох частин. Кожен із подружжя заповнює свою половину. Заява подається подружжям спільно; на подачі буде потрібно особиста присутність обох з подружжя.
У деяких випадках подати заяву може один з подружжя. За погодженням з РАЦС, хтось один з подружжя може заповнити свою половину заяви заздалегідь, і завірити свій підпис у нотаріуса. Потім другий з подружжя заповнить другу половину в РАЦС і подасть заяву. Але в подальшому, це не звільнить обох з подружжя від необхідності особистої присутності на розірванні шлюбу.
Після подачі заяви в РАЦС, призначається дата розірвання шлюбу (у середньому через місяць). Для того щоб розлучення відбулося обоє повинні прийти в призначений день і час, та підтвердити намір розлучитися. Без підтвердження розлучення не відбудеться. Бути присутнім на розірвання необхідно буде особисто.
Підводячи підсумок можна зробити висновок що розлучення в РАЦС повністю без присутності неможливе. На практиці від подружжя потребуватимуть присутності на подачі заяви або на розірванні.
Якщо Ви все ж маєте намір розлучитися без присутності, то Вам може допомогти розірвання шлюбу в суді.
Замовити позовну заяву на розлучення або повністю ведення справи про розлучення можна на нашому сайтіyurdopomoga.com.ua

Швидке замовлення розірвання шлюбу

Позовна заява
700 грн.
Ознайомлення з документами
Консультація та судова стратегія
Складання позовної заяви
Квитанція для сплати судового збору
Преміум
12000 грн.
Консультація та судова стратегія
Ведення справи в суді за дорученням
Всі судові засідання
Отримання рішення судуСфери діяльності

Графік роботи

Пн. - П'ят. 9:00 - 19:00
Сб. 10:00 - 18:00
Нд. вихідний

Адреса

04210, м. Київ,
вул. Оболонська Набережна,
буд. 15, корп. 5, кв. 8

+38 067 3979865 (WhatsApp, Viber, Telegram)
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.