Сімейне право
logo
+380673979865 (WhatsApp, Viber, Telegram)
Скільки коштує розлучення в Україні
Скільки коштує розлучення в Україні
Якщо сімейне життя не склалося і єдиний вихід це розірвати невдалий шлюб, то постає питання про практичне виконання цієї юридичної дії. Одним з головних складових частин завдання буде визначити суму яку необхідно витратити на цей захід або простіше кажучи відповісти на питання «Скільки коштує розлучення в Україні?».
Ця сума буде багато в чому залежати від обраного способу розірвання шлюбу та кількості вільного часу яке Ви готові витратити для цього.

Способи розірвання шлюбу

Спосіб розірвання шлюбу може бути:
  • 1 В органі реєстрації актів цивільного стану РАЦС - без дітей, з обопільною згодою і особистою присутністю обох сторін подружжя;
  • 2 Судовий - якщо є діти або інший член подружжя відмовляється дати свою згоду;
  • 3 Решта рідкі випадки які вимагають окремого розгляду, такі як визнання безвісно відсутнім одного з подружжя, недієздатним, які відбувають тюремне ув'язнення і так далі.

Вартість адміністративних послуг

Якщо в питанні вибору способу оформлення розлучення ви в основному обмежені зовнішніми незалежними від Вас обставинами, то щодо витраченого часу і прикладених зусиль Ви можете самі Обрати і прийняти рішення - витрачати свій час або гроші на оплату послуг фахівця.
Отже, скільки коштує розлучення в Україні при самостійному оформленні:
  • 1 В органах РАЦС - мито за надання адміністративної послуги 8,50 грн .; плата за складання заяви співробітником РАЦСу 22-24,00 грн .; комісія банку;
  • 2 У суді - 768,40 грн. на судовий збір; комісія банку.

Увага! Судовий збір прив'язаний до мінімальної заробітної плати в Україні і згодом збільшується разом з нею.

У вартість не входять витрати пов'язані з розділом майна, аліментами та іншими питаннями які супроводжують розірвання шлюбу, але не є обов'язковими для всіх розлучень.

Вартість юридичних послуг

Вартість юридичних послуг може відрізнятися в залежності від регіону та цінової політики надають фахівців.
Скільки коштує розлучення в Україні якщо використовувати допомогу юристів або адвоката:
  • В органах РАЦС;
В основному не надається допомога фахівців, так як всі дії вимагають особистої участі заявників. У деяких випадках можна звернутися до юриста або адвоката за допомогою в складанні заяви в РАГС для подачі під час відсутності одного з подружжя. Вартість складання від 500 грн. Також буде потрібно нотаріальне завірення заяви - вартість від 500 грн.
  • В суді;
Для подачі в суд знадобиться позовна заява, вартість складання позовної заяви окремо - від 500 грн. Повністю ведення справи про розлучення може мати вартість вiд 3000 грн. Також супутні послуги такі як подача в суд, отримання рішення, отримання інформації по справі, оплата судового збору, участь в засіданнях можуть бути замовлені окремо.

Скільки коштує розлучення в Україні - можна підвести підсумок що в основному це визначається фінансовими можливостями людини яка задає це питання. У статті ми позначили мінімальні і приблизні максимальні межі вартості розірвання шлюбу.
Ви можете замовити повністю ведення справи про розлучення або окремо юридичні послуги що цікавлять вас на нашому сайті https://www.yurdopomoga.com.ua. Наші співробітники зроблять все з Вашим мінімальною участю зберігши Вам час.

Швидке замовлення розірвання шлюбу

Позовна заява
700 грн.
Ознайомлення з документами
Консультація та судова стратегія
Складання позовної заяви
Квитанція для сплати судового збору
Преміум
12000 грн.
Консультація та судова стратегія
Ведення справи в суді за дорученням
Всі судові засідання
Отримання рішення судуСфери діяльності

Графік роботи

Пн. - П'ят. 9:00 - 19:00
Сб. 10:00 - 18:00
Нд. вихідний

Адреса

04210, м. Київ,
вул. Оболонська Набережна,
буд. 15, корп. 5, кв. 8

+38 067 3979865 (WhatsApp, Viber, Telegram)
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.