Сімейне право
logo
+380673979865 (WhatsApp, Viber, Telegram)
Адвокат з розлучення
Адвокат з розлучення
Розлучення найчастіше супроводжується тяжкою емоційної обстановкою, не завжди дозволяє правильно оцінити ситуацію і прийняти адекватне рішення. Саме в таких випадках вам допоможе адвокат з розлучення.
Багаторічний досвід ведення шлюборозлучних процесів, а також володіння актуальною нормативною базою дає можливість нашим фахівцям швидко, грамотно і професійно застосовувати наявні знання на практиці.

Розлучення через РАЦС

Такий варіант розірвання шлюбу доступний тим, у кого немає неповнолітніх дітей. Також важливим фактором є обопільна згода на припинення шлюбних відносин. За законами України подружжю надається місяць на налагодження відносин і примирення, по закінченню якого в разі підтвердження намірів на розірвання шлюбу ЗАГС автоматично приймає позитивне рішення.
З документації в даному випадку обов'язкове надання паспорта, ідентифікаційного коду та оригіналу свідоцтва про укладення шлюбу.

Розлучення через суд

Якщо один з подружжя не хоче розлучатися або ж в сім'ї є маленькі діти, то розірвати шлюб можна тільки через суд. Суд самостійно або ж у процесі розгляду клопотання адвоката по розлученню приймає рішення про надання подружжю часу на примирення: від місяця до півроку.
Незгода однієї сторони не є приводом для відмови в розлученні, тому що таке рішення обмежує інтереси одного з подружжя. Якщо чоловік і дружина націлені на швидке вирішення питання про розлучення, то разом із заявою надається нотаріально завірений договір, в якому адвокат по розлученню допомагає прописати основні питання, що зачіпають цей процес: виховання та утримання дітей, розділ майна, проживання неповнолітніх з одним з батьків та інші питання.

Необхідність залучення адвоката по розлученню

Якщо має місце обопільна згода на розірвання відносин, то можна обмежитися юридичною консультацією фахівця. У випадках, коли йдеться про розподіл майна, боротьбі за дітей, краще вдатися до представницьких послуг грамотного адвоката. Таке представництво допоможе прискорити процес розлучення і збільшить ваші шанси на успіх.
Обсяг послуг адвоката по розлученню може бути наступним:
  • консультування з питань чинного законодавства України та практики застосування норм права;
  • збір документації для розлучення через РАЦС або ж суд;
  • формування та систематизація доказової бази, яка підтверджує вашу позицію;
  • допомога в укладенні мирової угоди в шлюборозлучному процесі;
  • прискорення процедури;
  • повний комплекс послуг «під ключ», що не вимагає участі сторони, чиї інтереси представляє адвокат, в судових засіданнях;
  • підготовка проекту договору з питань виховання дітей, виплати аліментів, розділу спільно нажитого майна, якщо буде досягнуто консенсусу.
Вартість послуг такого адвоката залежить від багатьох чинників і загалом справи про розлучення. Загальна ціна формується виходячи з комплексу наданих послуг і отриманого результату.

Більше інформації Ви знайдете на нашому сайті https://www.yurdopomoga.com.ua

Швидке замовлення розірвання шлюбу

Позовна заява
700 грн.
Ознайомлення з документами
Консультація та судова стратегія
Складання позовної заяви
Квитанція для сплати судового збору
Преміум
12000 грн.
Консультація та судова стратегія
Ведення справи в суді за дорученням
Всі судові засідання
Отримання рішення судуСфери діяльності

Графік роботи

Пн. - П'ят. 9:00 - 19:00
Сб. 10:00 - 18:00
Нд. вихідний

Адреса

04210, м. Київ,
вул. Оболонська Набережна,
буд. 15, корп. 5, кв. 8

+38 067 3979865 (WhatsApp, Viber, Telegram)
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.