Розлучення через органи держреєстрації актів цивільного стану
У статтях 106-107 Сімейного кодексу України, закріплені підстави для розлучення в досудовому порядку. Розлучитися в досудовому порядку, можна в наступних випадках:- 1 Пара не має неповнолітніх дітей;
- 2 Чоловік за рішенням суду є недієздатним;
- 3 Визнання одного з подружжя безвісно відсутнім органами судової влади .
При наявності зазначених підстав, можливе розлучення в досудовому порядку, в інших випадках, необхідно розлучатися в судовому порядку.
Шлюборозлучний процес в органах правосуддя
Розірвання шлюбу в судовому порядку, відповідно до Сімейного кодексу України, можливо за таких обставин:- ✔ Наявність дітей, які ще не досягли повноліття;
- ✔ При наявності суперечок щодо спільно нажитого майна;
- ✔ За позовною заявою сторони, яка претендує на розлучення.
Для замовлення послуг звертайтеся
за тел. +38 0673979865 (WhatsApp, Viber, Telegram)
email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Процедура розлучення
Саме процедура розлучення проходить в дві стадії: збір та подача документів до суду і судовий процес. Для того щоб судовий орган прийняв цивільну справу до провадження, необхідно правильно оформити позов.Позов повинен бути спрямований в районний суд, за місцем реєстрації, або фактичного проживання іншої сторони.
Позовна заява, має містити:
- 1 Повне найменування судового органу, де буде розглядатися справа;
- 2 Повні відомості про позивача, відповідача, а також при необхідності відомості представників сторін;
- 3 Фабула, тобто короткий зміст справи, коли був укладений шлюб, чи є неповнолітні діти, причина розлучення, доказ своєї підстави про те, що шлюб повинен бути припинений, і при наявності - суперечки про майно.
- 1 Копія позовної заяви для відповідача;
- 2 Документ, що підтверджує сплату держмита;
- 3 Копія паспорта та ідентифікаційного коду позивача для суду (також при наявності - код і паспорт відповідача);
- 4 Оригінал (або копія) свідоцтва про укладення шлюбу;
- 5 Копії свідоцтв про народження дітей (за наявності).
При подачі позову, рекомендується зробити його копію собі, для того, щоб під час його передачі в судовий орган, секретар поставив відмітку про те, що прийняв заяву.
Після подачі позовної заяви, позивачу і відповідачу, надається термін для примирення - від одного до шести місяців. Після закінчення терміну для примирення, сторони викликаються до суду для вирішення справи по суті.
При наявності підстав, суддя приймає рішення про розлучення, може визначити порядок спілкування з дитиною і вирішити майновий спір подружжя відповідно до чинного законодавства.
В цілому, процедура розлучення на цьому закінчена. Залишається тільки почекати 30 днів на вступ в силу рішення суду і отримати його.
Замовити ведення справи про розлучення в нашій юридичній компанії або окремо складання заяву про розірвання шлюбу можна на нашому сайті. https://www.yurdopomoga.com.ua Гарантуємо Вам мінімальну участь в процесі.
Швидке замовлення розірвання шлюбу
Позовна заява
700 грн.
Розлучення під ключ
6000 грн.
Преміум
12000 грн.