Порядок розірвання шлюбу
Поперше знадобиться направити позовну заяву про розлучення в суд. Шлюборозлучними процесами займаються районні суди. Якщо подружжя не прийшли до компромісу в питанні дітей, то подавати заяву можна тільки в районний суд, так як зачіпаються права дитини.Коли заява буде подана, його повинен перевірити працівник суду на дотримання вимог до форми заяви. Разом з цим буде перевірено дотримання порядку подання заяви.
У разі, якщо заяву приймуть, то починається вже безпосередньо її розгляд. Його можуть призначити тільки після закінчення 30 днів після подачі самої заяви. Подружжю повинні будуть прийти повістки на судове засідання.
В одній справі, може проходити кілька слухань. На першому слухаються причини розлучення і порушується питання про можливе збереження сім'ї. Якщо сім'ю зберегти неможливо, та інших розбіжностей у громадян немає, то це слухання буде єдиним - їх розведуть по закінченні 30 днів. Якщо хтось із подружжя буде проти розлучення, то судом призначається термін для примирення сторін - близько 3 місяців (від 1 до 6). Якщо подружжя все ж вирішили розірвати шлюб, то вони будуть розведені.
Умови розірвання шлюбу
Офіційно розірвати шлюб вийде тільки з ініціативи:- ✔ одного з подружжя (позивача);
- ✔ представника (якщо у позивача є такий представник).
Для замовлення послуг звертайтеся
за тел. +38 0673979865 (WhatsApp, Viber, Telegram)
email: ustinov.igor20177@gmail.com
При вагітності дружини або ж в перші 12 місяців після пологів (навіть при смерті дитини), у пари немає можливості оформити розлучення, навіть за наянвості згоди в цьому питанні. Таке виключення діє для збереження фізичного та психічного здоров'я жінки.
Проте, (дуже рідко) все ж таки можливо розірвати такий шлюб - якщо стосовно дружини чоловіком було скоєний (доведений) злочин насильницького характеру, суд може розвести таке подружжя.
Особливості розлучення через судові органи
Звертатися до суду для оформлення розлучення необхідно, якщо:- ✔ один з подружжя не хоче розривати шлюб;
- ✔ є спільні діти (які молодші 18 років);
- ✔ один з подружжя не перешкоджає розлученню, але проти його розірвання через РАЦС.
При зверненні в РАЦС оформлення розлучення проходить помітно швидше і легше для подружжя. У той час, як розлучення через суд займе від 1 місяця і може тривати поки сторони не дійдуть компромісу. При розлученні в судовому порядку варто відразу врахувати не тільки кількість витраченого часу, але і серйозність питання. При слуханні справи до суду можуть викликатися свідки і надаватися необхідні докази.
Замовити ведення справи про розлучення в нашій юридичній компанії або окремо складання позовної заяви про розірвання шлюбу можна на нашому сайті.https://www.yurdopomoga.com.ua Гарантируем Вам минимальное участие в процессе.
Швидке замовлення розірвання шлюбу
Позовна заява
700 грн.
Розлучення під ключ
6000 грн.
Преміум
12000 грн.