Сімейне право
logo
+380673979865 (WhatsApp, Viber, Telegram)
Розірвання шлюбу в суді
Розірвання шлюбу при зверненні в районний РАЦС оформляється досить швидко. Але бувають ситуації, коли такий варіант неможливий в силу певних обставин. Тому замість РАЦСу необхідно буде звернутися до суду.

Порядок розірвання шлюбу

Поперше знадобиться направити позовну заяву про розлучення в суд. Шлюборозлучними процесами займаються районні суди. Якщо подружжя не прийшли до компромісу в питанні дітей, то подавати заяву можна тільки в районний суд, так як зачіпаються права дитини.
Коли заява буде подана, його повинен перевірити працівник суду на дотримання вимог до форми заяви. Разом з цим буде перевірено дотримання порядку подання заяви.
У разі, якщо заяву приймуть, то починається вже безпосередньо її розгляд. Його можуть призначити тільки після закінчення 30 днів після подачі самої заяви. Подружжю повинні будуть прийти повістки на судове засідання.
В одній справі, може проходити кілька слухань. На першому слухаються причини розлучення і порушується питання про можливе збереження сім'ї. Якщо сім'ю зберегти неможливо, та інших розбіжностей у громадян немає, то це слухання буде єдиним - їх розведуть по закінченні 30 днів. Якщо хтось із подружжя буде проти розлучення, то судом призначається термін для примирення сторін - близько 3 місяців (від 1 до 6). Якщо подружжя все ж вирішили розірвати шлюб, то вони будуть розведені.

Умови розірвання шлюбу

Офіційно розірвати шлюб вийде тільки з ініціативи:
  • одного з подружжя (позивача);
  • представника (якщо у позивача є такий представник).

Для замовлення послуг звертайтеся
за тел. +38 0673979865 (WhatsApp, Viber, Telegram)
email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


При вагітності дружини або ж в перші 12 місяців після пологів (навіть при смерті дитини), у пари немає можливості оформити розлучення, навіть за наянвості згоди в цьому питанні. Таке виключення діє для збереження фізичного та психічного здоров'я жінки.
Проте, (дуже рідко) все ж таки можливо розірвати такий шлюб - якщо стосовно дружини чоловіком було скоєний (доведений) злочин насильницького характеру, суд може розвести таке подружжя.

Особливості розлучення через судові органи

Звертатися до суду для оформлення розлучення необхідно, якщо:
  • один з подружжя не хоче розривати шлюб;
  • є спільні діти (які молодші 18 років);
  • один з подружжя не перешкоджає розлученню, але проти його розірвання через РАЦС.
Причини по яким громадяни вирішили оформити розлучення можуть (але не повинні) бути вказані в позовній заяві. При розлученні через суд знадобиться повідомити лише підстави звернення до судових органів.
При зверненні в РАЦС оформлення розлучення проходить помітно швидше і легше для подружжя. У той час, як розлучення через суд займе від 1 місяця і може тривати поки сторони не дійдуть компромісу. При розлученні в судовому порядку варто відразу врахувати не тільки кількість витраченого часу, але і серйозність питання. При слуханні справи до суду можуть викликатися свідки і надаватися необхідні докази.
Замовити ведення справи про розлучення в нашій юридичній компанії або окремо складання позовної заяви про розірвання шлюбу можна на нашому сайті.https://www.yurdopomoga.com.ua Гарантируем Вам минимальное участие в процессе.

Швидке замовлення розірвання шлюбу

Позовна заява
700 грн.
Ознайомлення з документами
Консультація та судова стратегія
Складання позовної заяви
Квитанція для сплати судового збору
Преміум
12000 грн.
Консультація та судова стратегія
Ведення справи в суді за дорученням
Всі судові засідання
Отримання рішення судуСфери діяльності

Графік роботи

Пн. - П'ят. 9:00 - 19:00
Сб. 10:00 - 18:00
Нд. вихідний

Адреса

04210, м. Київ,
вул. Оболонська Набережна,
буд. 15, корп. 5, кв. 8

+38 067 3979865 (WhatsApp, Viber, Telegram)
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.