Сімейне право
logo
+380673979865 (WhatsApp, Viber, Telegram)
Що потрібно щоб розлучитися
Для того щоб зрозуміти, що потрібно щоб розлучитися, буде потрібно розібратися в шлюборозлучній процедурі яка існує в Україні. Відповідно до законів будь-яка особа, яка бажає припинити шлюбні відношення має право це зробити незалежно від згоди чоловіка. Головне питання полягає не в цьому, а в обставинах, при яких відбувається розлучення. Безліч чинників можуть вплинути на процес розірвання шлюбу. При цьому в кожному окремому випадку послідовність дій буде відрізнятися.

Що впливає на процедуру розлучення?

Головними обставинами, які впливають на процес розірвання шлюбу є:
 • наявність неповнолітніх дітей, але при цьому вони повинні бути спільними;
 • обопільна згода на розлучення.

Для замовлення послуг звертайтеся
за тел. +38 0673979865 (WhatsApp, Viber, Telegram)
email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


Спільними дітьми є ті, які з'явилися під час цього шлюбу або в їх свідоцтві про народження вказані батьками обоє з подружжя. При наявності спільної дитини розлучення можливе тільки через суд. Справа в тому, що метою держави є забезпечення благополуччя і нормальних умов розвитку молодого покоління. Тому подружжя може вирішити всі питання щодо виховання та забезпечення дітей до розлучення. Для цього укладається договір «Про виховання і забезпечення дитини після розірвання шлюбу батьків», який регулює ці питання.
Інший істотний фактор - це згода другого з подружжя на розлучення. При її відсутності розірвання шлюбу також можливо тільки через суд. Доведеться скласти позовну заяву, але ви можете бути впевнені, що в результаті отримаєте розлучення.
Якщо у подружжя немає ні дітей, ні розбіжностей, то шлюборозлучний процес проходить максимально просто - через РАГС. Тепер, коли ми трохи розібралися в обставинах, що впливають на розірвання шлюбу, можна відповісти на питання - що потрібно щоб розлучитися в кожному з цих випадків.

Як розлучитися при наявності дітей?

Як ми вже згадували, розлучення відбувається через суд. Звертатися подружжю необхідно в установу за місцем реєстрації одного з них або їх спільної прописки. При цьому вони подають такі документи:
 • заяву про розірвання шлюбу;
 • копію паспортів;
 • копію свідоцтв про народження дітей;
 • копію свідоцтва про шлюб;
 • копію довідки про присвоєння податкового номера;
 • оплачену квитанцію держмита;
 • договір «Про виховання і забезпеченні дитини після розірвання шлюбу батьків» (при подачі спільної заяви).

Далі призначається дата судового засідання - не раніше ніж через місяць. Учасники процесу сповіщаються про місце і час проведення суду. Якщо хто-небудь не зміг з'явитися вчасно на слухання з поважної причини і при цьому сповістив суд, то засідання може бути відкладено. По завершенні суду виноситься рішення, яке є документом, що підтверджує розірвання шлюбу. Також подружжю ще знадобиться звернутись в РАГС для того щоб поставити штамп про розлучення в паспорті в формі книжки, в паспорта в формі ID-карти штамп не ставиться.

Що потрібно щоб розлучитися без згоди чоловіка або дружини?

Для проведення розірвання шлюбу за бажанням одного з подружжя необхідно скласти позовну заяву. Цей документ є підставою для початку бракоразводной процедури. Складається позов відповідно до встановлених законом норм. В той же час документом в суд подаються:
 • копія паспорта;
 • копія свідоцтва про народження дітей (за наявності);
 • копія свідоцтва про шлюб;
 • копію довідки про присвоєння податкового номера;
 • оплачена квитанція держмита.

Пакет документів подається в двох примірниках. У позові необхідно вказати адресу місця проживання або роботи відповідача. Туди буде направлено повідомлення про початок шлюборозлучного процесу. Дата суду також, як і в попередньому випадку призначається не раніше ніж через 30 днів з дня подачі документів. Після винесення суддею рішення, його можливо оскаржити протягом 30 днів. Після закінчення цього терміну воно набирає законної сили. Це все що потрібно щоб розлучитися без згоди другого з подружжя.

Швидке розлучення через РАГС

Найбільш простим і швидким є розлучення через РАГС. Все що потрібно - це подати заяву, заповнену обома з подружжя, в уповноважений орган за місцем прописки і прийти в призначену дату для розірвання шлюбу. При цьому вам будуть потрібні наступні документи:
 • цивільні паспорти;
 • свідоцтво про одруження;
 • копію довідки про присвоєння податкового номера;
 • заяву на розлучення;
 • оплату держмита.

Якщо у вас з'явилися питання або ви хочете замовити проведення процедури розірвання шлюбу у професіоналів, то телефонуйте за телефоном, вказаним на сайті. Ми надаємо комплексне розлучення в найкоротші терміни.
Більше корисної інформації Ви знайдете на нашому сайтіhttps://www.yurdopomoga.com.ua

Швидке замовлення розірвання шлюбу

Позовна заява
700 грн.
Ознайомлення з документами
Консультація та судова стратегія
Складання позовної заяви
Квитанція для сплати судового збору
Преміум
12000 грн.
Консультація та судова стратегія
Ведення справи в суді за дорученням
Всі судові засідання
Отримання рішення судуСфери діяльності

Графік роботи

Пн. - П'ят. 9:00 - 19:00
Сб. 10:00 - 18:00
Нд. вихідний

Адреса

04210, м. Київ,
вул. Оболонська Набережна,
буд. 15, корп. 5, кв. 8

+38 067 3979865 (WhatsApp, Viber, Telegram)
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.