Сімейне право
logo
+380673979865 (WhatsApp, Viber, Telegram)
Як швидше оформити розлучення?
У деяких ситуаціях розлучення необхідно провести в мінімальні терміни. Це може бути викликано різними причинами. Іноді за фактом, подружжя вже довгий час не ведуть спільну сімейне життя і знаходяться у відносинах з іншими людьми. Таке буває досить часто. Але рано чи пізно настає момент, коли розірвання шлюбу все-таки буде потрібно. Тоді-то подружжя і захочуть дізнатися, як швидше оформити розлучення. Адже нікому не хочеться тягнути з цією справою.

Умови швидкого розлучення

Для того щоб подружжя могло розлучитися в мінімальні терміни необхідно виконання однієї головної умови - в них не повинно бути суперечок. Тобто пара повинна бути обопільно згодна на розлучення і не повинна мати матеріальних або будь-яких інших суперечок. У такому випадку навіть спільні діти не завадять провести швидке розлучення.
Розірвання шлюбу може проводитися в двох державних установах:
  • РАГС;
  • суд.

У першому випадку подружжю потрібно мінімальну кількість документів. Все що потрібно - прийти разом в РАГС і заповнити заяву на розірвання шлюбу. Також знадобиться копія свідоцтва про одруження. Після цього співробітники установи призначають дату, в яку обидва чоловіки повинні з'явитися для реєстрації розлучення. Зазвичай, процедура не буде здійчснена раніше ніж через місяць.

Для замовлення послуг звертайтеся
за тел. +38 0673979865 (WhatsApp, Viber, Telegram)
email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


У суді розірвання шлюбу відбувається при наявності спільних неповнолітніх дітей у пари. При цьому подружжя може скласти спільну заяву на розлучення, а також надати договір «Про спільне виховання та матеріальне забезпечення дитини після припинення шлюбних відносин батьків». Справа в тому, що держава прагне забезпечити благополуччя дітей, тому зобов'язує чітко розподіляти відповідальність за них між розлученими батьками.
Не дивлячись на деякі труднощі навіть через суд можна провести досить швидке розлучення. Головне це обопільна згода подружжя і відсутність претензій один до одного. У такому випадку суд не буде ускладнювати ситуацію: проводити тривалі розгляди, призначати термін на примирення. Чоловікові і дружині дозволять розійтися в найкоротші терміни.

Мінімальні законні терміни розлучення

Мінімальний період часу, за які подружжя можуть розвести в Україні - один місяць. Раніше цього терміну згідно із законом ні суд, ні РАГС не мають права розірвати шлюб. На практиці ж найшвидші розлучення відбуваються за період 40-45 днів.
Мінімальний термін в один місяць дається подружжю в надії на те, що вони дійдуть згоди і передумають розлучатися. Це так званийтермін для примирення. Якщо в цей час пара змінила своє рішення, то вони можуть просто не приходити в призначену дату в РАГС або суд. Ніяких наслідків для них це рішення не несе.

Як швидше оформити розлучення?

Якщо ви точно вирішили розлучатися і вже не передумаєте, то кращим варіантом для вас буде звернення до кваліфікованого юриста. Спеціаліст швидко підготує всі необхідні документи та заяви. Він підкаже як краще вчинити в тій чи іншій ситуації, щоб заощадити ваші гроші і час. Крім того, при необхідності юрист зможе бути присутнім від вашого імені на засіданні суду. Вам не потрібно буде витрачати свої сили і час на заплутану процедуру розлучення. Все що потрібно зробити це замовити складання позовної заяви або оформити довіреність на представника.
Швидке розлучення в Україні цілком можливе. Потрібно просто доручити виконання професіоналам, які допомогли провести не одне розлучення. Якщо ви бажаєте отримати якісну і недорогу юридичну допомогу, то телефонуйте за вказаними на сторінці телефонами.
Більше корисної інформації Ви знайдете на нашому сайті https://www.yurdopomoga.com.ua

Швидке замовлення розірвання шлюбу

Позовна заява
700 грн.
Ознайомлення з документами
Консультація та судова стратегія
Складання позовної заяви
Квитанція для сплати судового збору
Преміум
12000 грн.
Консультація та судова стратегія
Ведення справи в суді за дорученням
Всі судові засідання
Отримання рішення судуСфери діяльності

Графік роботи

Пн. - П'ят. 9:00 - 19:00
Сб. 10:00 - 18:00
Нд. вихідний

Адреса

04210, м. Київ,
вул. Оболонська Набережна,
буд. 15, корп. 5, кв. 8

+38 067 3979865 (WhatsApp, Viber, Telegram)
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.