Сімейне право
logo
+380673979865 (WhatsApp, Viber, Telegram)
Де заказати розірвання шлюбу
У той час як статистика розлучень в Україні продовжує погіршуватися, багато хто стикається з питанням - де замовити розлучення? Коли подружнє життя не склалося, залишається тільки один вихід - розійтися і шукати щастя в іншому місці. Але як це зробити швидко і без проблем? Реальність така, що процедура розірвання шлюбу має масу нюансів і може істотно зіпсувати нерви колишньому подружжю. Набагато простіше замовити проведення розлучення у досвідченого юриста, який знає всі підводні камені і вбереже вас від труднощів.

Особливості процедури розлучення

Розірвання шлюбу досить заплутана і тривала процедура, що вимагає знання юридичного діловодства. У пари, яка бажає подати на розлучення, відразу ж виникає ряд питань:
  • Куди подавати на розлучення?
  • Які потрібні документи?
  • Скільки триває процедура розірвання шлюбу?
  • Скільки коштує і де замовити розлучення?

І це найпростіші питання. А що робити якщо в сім'ї є неповнолітні діти або хтось із подружжя не бажає розлучатися? Тут виникає спірна ситуація, яка вирішується тільки через суд. А в цьому випадку вже буде потрібно знання правил складання позову та інших документів необхідних для успішного завершення судового процесу.

Для замовлення послуг звертайтеся
за тел. +38 0673979865 (WhatsApp, Viber, Telegram)
email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


Якщо розбиратися в процедурі розлучення самостійно, то на це може знадобитися не один день. При цьому, на все слухання необхідно приходити в призначений час, не залежно від розпорядку вашої роботи або навчання. Неявка з неповажних обставинами може стати причиною незадовільного рішення суду.

Замовлення розлучення на нашому сайті

Інтернет-портал yurdopomoga.com.ua - це кваліфікована допомога в здійсненні вашого розлучення. Досвідчені юристи успішно провели вже сотні розірвань шлюбу, в тому числі і за участю іноземних громадян. Ми знаємо процедуру розлучення від «А» до «Я» і зробимо все щоб задовольнити потреби наших клієнтів. Звертаючись до нас вам більше не доведеться думати про те, де замовити розлучення, адже ми пропонуємо повний спектр юридичних послуг.
З нами вам не доведеться розбиратися в складностях цивільного права. Ми зробимо все за вас. При цьому, вам навіть не потрібно витрачати час на переїзди. Наші фахівці доступні для проведення консультацій і розробки необхідних документів онлайн. Все що вам потрібно зробити - це надати ксерокопії або скани:
  • Паспорта;
  • Ідентифікаційного коду;
  • Шлюбного свідоцтва;
  • Свідоцтва про народження неповнолітніх дітей (при наявності).
Після цього в найкоротші терміни фахівці підготують необхідний пакет документів. Все що вам залишиться - це з'явитися в призначений день до суду. Але якщо у вас немає часу, то ми можемо взяти на себе і цей обов'язок. Просто оформіть на нас доручення, і ми будемо представляти ваші інтереси в суді.
До кожного клієнта ми застосовуємо індивідуальний підхід. Розглядаючи конкретний випадок, ми розглядаємо всі варіанти вирішення спірної ситуації і вказуємо на оптимальний. З огляду на все вищесказане, можна зробити висновок, що ідеальним варіантом де замовити розлучення є інтернет-портал yurdopomoga.com.ua. Для того щоб зв'язатися зі співробітником нашої компанії, вам досить зробити всього один дзвінок або заповнити заявку онлайн.
Більше корисної інформації Ви знайдете на нашому сайті https://www.yurdopomoga.com.ua

Швидке замовлення розірвання шлюбу

Позовна заява
700 грн.
Ознайомлення з документами
Консультація та судова стратегія
Складання позовної заяви
Квитанція для сплати судового збору
Преміум
12000 грн.
Консультація та судова стратегія
Ведення справи в суді за дорученням
Всі судові засідання
Отримання рішення судуСфери діяльності

Графік роботи

Пн. - П'ят. 9:00 - 19:00
Сб. 10:00 - 18:00
Нд. вихідний

Адреса

04210, м. Київ,
вул. Оболонська Набережна,
буд. 15, корп. 5, кв. 8

+38 067 3979865 (WhatsApp, Viber, Telegram)
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.