Сімейне право
logo
+380673979865 (WhatsApp, Viber, Telegram)
Розлучення без дітей
Що робити якщо спільне життя не склалося і більше нічого не пов'язує колись близьких людей? Сімейне життя носить формальний характер, не залишається нічого іншого крім як вдатися до розлучення. Це не дуже приємна, але потребуюча вирішення процедура. У разі коли у подружньої пари немає спільних дітей, вона може бути трохи спрощена, але тільки в разі обопільної згоди на розлучення і чоловіка і дружини. Розглянемо як розлучитися без дітей докладніше.

Розлучення без дітей через РАЦС

Один з найбільш швидких і легких способів розлучення - через РАЦС. Але для того, щоб ним скористатися необхідна згода обох з подружжя і їх особиста присутність двічі: на подачі заяви в РАЦС і на самому розірванні шлюбу. При недотриманні будь-яких з перерахованих умов розлучення не відбудеться. Надаються наступні документи:
  • заява;
  • паспорти обох з подружжя;
  • свідоцтво про одруження.
Якщо один з подружжя не зможе бути присутнім на подачі заяви, у нього є можливість заповнити заяву у нотаріуса, після чого передати в РАЦС. Також запис на подачу документів для розірвання шлюбу через РАЦС працює на сайті Міністерства Юстиції.
Якщо всі документи і вимоги РАЦСу будуть дотримані - приблизно через один місяць потрібно буде ще раз прийти для підтвердження оформлення розлучення. У визначену дату подружжя має бути особисто присутнім для розірвання шлюбу, неявка буде розглядатися як відмова і розлучення не відбудеться. Присутність представника за дорученням не допускається.

Для замовлення послуг звертайтеся
за тел. +38 0673979865 (WhatsApp, Viber, Telegram)
email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


Розлучення без дітей через суд

При відсутності дітей, розлучення через суд може знадобитися, коли одна зі сторін не згодна на розлучення. А також якщо з другою стороною немає зв'язку, невідомо її місцезнаходження, або відомо, що вона не буде брати участь в розлученні. У цьому випадку в суд надаються такі документи:
  • оригінал квитанції про сплату судового збору;
  • позовну заяву про розірвання шлюбу;
  • копія паспорта;
  • копія свідоцтва про одруження.
Розірвання шлюбу в суді відбувається на судовому засіданні, яке буде призначено через деякий час після подачі позовної заяви. Для того, щоб на першому засіданні судом було винесено рішення про розірвання шлюбу, необхідна згода і присутність другої сторони або її представника, або відповідна заява з викладом позиції по справі, подана заздалегідь. Якщо згоди або присутності другої сторони немає, то засідання буде перенесено, зазвичай на місяць.
Після того як судом було винесено рішення про розлучення буде потрібно ще якийсь час на вступ в законну силу, перш ніж Ви зможете отримати його. Цей термін може становити від 10 днів, і до 1,5 місяця в деяких випадках. Рішення суду про розірвання шлюбу це основний документ який підтверджує розлучення, печатка в паспорті про розлучення ставиться за бажанням.

Розлучення без дітей через юридичну консультацію

Послуги наших юристів можуть знадобитися Вам у тих випадках коли розлучення оформляється через суд, через відсутність згоди другої сторони, або відсутності інформації про її місцезнаходження. Замовивши послуги щодо розірвання шлюбу, Ваша участь може обмежиться оформленням довіреності та наданням копій документів.
Документи можуть бути надані особисто у вигляді ксерокопій або по електронній пошті:
  • копія паспорта;
  • копія ідентифікаційного коду;
  • копія свідоцтва про шлюб.
Термін розлучення при цьому буде мінімальним, наскільки це можливо і в результаті Ви отримаєте рішення суду про розлучення яке набрало законної сили.
Більше корисної інформації Ви знайдете на нашому сайті https://www.yurdopomoga.com.ua

Швидке замовлення розірвання шлюбу

Позовна заява
700 грн.
Ознайомлення з документами
Консультація та судова стратегія
Складання позовної заяви
Квитанція для сплати судового збору
Преміум
12000 грн.
Консультація та судова стратегія
Ведення справи в суді за дорученням
Всі судові засідання
Отримання рішення судуСфери діяльності

Графік роботи

Пн. - П'ят. 9:00 - 19:00
Сб. 10:00 - 18:00
Нд. вихідний

Адреса

04210, м. Київ,
вул. Оболонська Набережна,
буд. 15, корп. 5, кв. 8

+38 067 3979865 (WhatsApp, Viber, Telegram)
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.